Program

Dzień Molocha, 5 września

09:00 Wielkie otwarcie Dnia Molocha, ogłoszenie nowych tytułów!

Ignacy Trzewiczek rozpoczyna Dzień Molocha szeregiem zapowiedzi! Gratka dla wszystkich największych fanów Neuroshimy i nie tylko! 

10:30 Aukcja Charytatywna Live – licytujemy unikatowe planszówki!

Pierwsza aukcja charytatywna podczas Roku Molocha! Pod młotek ląduje wiele unikatowych planszówek, które ciężko znaleźć na sklepowych półkach czy też na drugim rynku!

12:00 Rozgrywka na żywo w najnowszy dodatek do Last Aurora

Przedpremierowy pokaz najnowszego dodatku do Neuroshimy Last Aurora! Usiądziemy wspólnie przy stole i rozgramy specjalnie dla was gameplay dodatku Lodowa Stal!

14:00 Premierowy gameplay – Joanna Kijanka dowodzi Bestiami

Joanna Kijanka, game developer w Portal Games oraz jeden z twórców najnowszej armii Bestie zaprezentuje i zagra premierowo w Bestie! Godzinna rozgrywka z samym twórcą specjalnie dla was!

15:00 Goście Dnia Molocha i unikalne licytacje!

Będziemy łączyć się ze specjalnymi gośćmi, będziemy z nimi plotkować, rozmawiać wspólnie się śmiać i prowadzić unikatowe licytacje charytatywne!

17:00 Spotkanie z Michałem Oraczem oraz licytacja Neuroshimowych gadżetów

W 2003 roku Michał Oracz, Ignacy Trzewiczek, Marcin Blacha i Marcin Baryłka stworzyli system RPG Neuroshima. W tym roku na specjalnym charytatywnym live-streamie będzie z nami Michał Oracz!

18:00 Epickie Q&A czyli planszówkowy Hejt Park

Ostatni punkt programu to istny Hejt PARK! Czyli rozmawiamy z wami na każdy możliwy temat, związany zarówno z grami planszowymi jak i z grami fabularnymi. Zapraszamy na epickie Q&A z Portal Games!